RoselleDent Olarak

Kapsamlı diş hekimliği hizmetleri ve etik prensiplerle donatılmış, deneyimli bir hekim kadrosuyla bir araya gelerek ağız ve diş sağlığınıza öncelik veren bir yaklaşım sunuyoruz.

Roselle Dent Diş Kliniği İzmir Image

Deneyimli Hekim Kadrosu

Kapsamlı diş hekimliği hizmetleri sunan kliniğimiz, ağız ve diş sağlığınıza özenle yaklaşan, etik prensipleri benimsemiş uzman bir hekim kadrosuyla donatılmıştır. Hekimlerimiz, güncel tedavi ve teknolojileri kullanarak hastalarımıza bireysel ve kapsamlı bir tedavi sunma amacını taşır. Ağız ve diş sağlığınızı koruma odaklı yaklaşımımız, uzun vadeli ve sağlıklı bir gülümsemeyi hedefler.

Hasta Memnuniyeti

Kliniğimiz, şeffaf iletişim anlayışı ve sıcak bir atmosfer sunarak hasta memnuniyetini ön planda tutar. Güler yüzlü personelimiz sorularınıza anlayışlı bir yaklaşımla cevap verir. Hasta-odaklılığımız süreciniz boyunca sizi rahat hissettirmeyi amaçlar.

Çağdaş Tedavi Yaklaşımı

Diş sağlığı teknolojisinin en son gelişmelerini takip eden kliniğimiz, modern cihazlarla desteklenen bir altyapı sunar. Bu sayede, tedavi süreçleriniz daha konforlu ve etkili bir şekilde gerçekleştirilir. Hastalarımıza en iyi tedavi deneyimi sağlamayı hedefleriz.

Son Teknoloji ve Cihazlar

Kliniğimizde son trendleri takip ederek klinik uygulamalarımıza entegre ediyoruz. Bu, hastalarımıza daha etkili ve yenilikçi tedavi seçenekleri sunmamıza olanak tanır. Gelişmiş teknoloji sayesinde tedavi süreciniz hem daha kısa hem de daha başarılı olmaktadır.

Roselle Dent Diş Kliniği İzmir

Sağlık ve Estetiği Bir Araya Getiriyoruz

Gelişmiş diş hekimliği uygulamalarıyla, her bir hastamıza özel çözümler sunuyoruz

Uzman Doktor Kadromuz

Roselle Dent, diş sağlığı alanında uzmanlaşmış, deneyimli ve güçlü bir uzman doktor kadrosuyla hizmet vermektedir. Hekimlerimiz, alanlarında uzmanlaşmış, sürekli eğitim alan ve hastalarımıza en iyi hizmeti sunma konusundaki kararlılıklarıyla bilinirler.

Uyguladığımız Tedaviler

Gelişmiş diş hekimliği uygulamalarıyla, her bir hastamıza özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanan tedavilerimiz, hem sağlıklı diş yapınızı koruma amacını taşır, hem de gülüş estetiğinizi ön plana çıkarır.

Bizimle Tanışın


Prof.Dr. Gülten Kavak İzmir

Prof.Dr. Gülten Kavak

Özgeçmiş
Dt. Gizem Çelik İzmir

Dt. Gizem Çelik

Özgeçmiş

Dt. Işıl Arıkan

Özgeçmiş
Dt. Işıl Altınmekik İzmir

Dt. Işıl Altınmekik

Özgeçmiş
Uzm.Dt. Ayşe Erzin İzmir

Uzm.Dt. Ayşe Erzin

Özgeçmiş
Uzm.Dt. Meral Gül Uzman İzmir

Uzm.Dt. Meral Gül Uzman

Özgeçmiş
Dt. Ufuk Kele İzmir

Dt. Ufuk Kele

Özgeçmiş

Hastalarımız Ne Diyor?

Yeliz A.

"17 senedir güvenle gittiğim sevgili diş hekimim Ufuk Kele. Gözünüz kapalı güvenle gidebilirsiniz. Diş doktoru korkumu kendisi ile yendim. Tüm çalışanlar ilgili ve güler yüzlü. Hepsine çok teşekkürler, iyi çalışmalar diliyorum ☺️"

Gül İ.

"Güleryüzle karşılama,işlemlerle ilgili detaylandırma,her işin uzmanı tarafından yapılması,gereken ilgi ve özenin gösterilmesi beni mutlu etti.Çok teşekkür ediyorum."

Oya Ekin U.

"94 yaşındaki annemin protezleri canını çok acıtıyor ve kullanamıyordu ama ekibinizin bulduğu çözüm ile çok rahat etti şimdi rahatlıkla canı acımadan yemek yiyebiliyor çok teşekkür ederiz. Ayrıca güler yüzünüz ve sıcak davranışınız için de teşekkür ederiz."

Ece O.

"Yaptırmış olduğum işlemler süresince göstermiş olduğunuz ilgi, güler yüz ve samimiyetiniz için teşekkür ederim. Titiz ve özenli çalışmanız ayrıca dişçi korkumu yenmeme yardımcı olmanız tercihimin doğru olduğunun göstergesi. Ekibinize ve sizlere çok teşekkür ederim."

Sema K.

"Çok memnunum bugün 10 yaş daha gençleşştim doktorum Ufuk Kele ye ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Ağrısız acısız tedavim bitirdim."

Nurdan Ç.

"Evime uzak olmasına rağmen yorumları okuyarak geldim. İyiki gelmişim. Gizem hanım ve Tuğçe hanım ilgilendiler. Titizlikleri, sabırları ve emekleri için çook teşekkür ederim kendilerine. Gerçekten harikaydılar.💐"